press4you

Poskytujeme veškeré služby v rozsahu:

Nabídka práce

V současné době nabízíme tyto volné pozice:

  • Referent/ka - administrativní pracovník/ce
  • Pracovník v reklamě a tisku
  • Obchodní zástupce
  • Programátor, vývojář webových aplikací

Referent/ka - administrativní pracovník/ce

Místo pracoviště

- Kopřivnice

Náplň práce

- komunikace se zákazníky a dodavateli (telefonická, e-mailová)
- příprava marketingových akcí
- tvorba cenových nabídek
- zpracování objednávek
- možnost tvorby strategického plánu

Požadujeme

- min. SŠ vzdělání a min. 1 rok praxe
- znalost práce na PC (office, e-mail, internet)
- komunikativnost a proaktivita
- samostatnost a ochota učit se novým věcem
- pozitivní přístup

Nabízíme

- zkrácený pracovní poměr (po-pá: 9:00-13:00)
- technické zázemí
- prostor pro realizaci vlastních nápadů
- možnost odborného rozvoje a vzdělávání
- nástup možný ihned

Poznámka

- Vhodné i pro osoby se zdravotním postižením

V případě zájmu posílejte své životopisy.

Snažíme se o Vaši spokojenost